Języki to podstawa! - ale czego? 6 powodów dlaczego warto rozpocząć z nami naukę języków programowania:

Jesteśmy tylko ludźmi i nie możemy nauczyć wszystkiego, bo nie mamy tyle czasu, chęci, po zapominamy, bo to kosztuje więc co wybrać ? Angielski - bo popularny? Niemiecki – bo sąsiad? Francuski – bo trudny? Chiński – bo potęga gospodarcza? A może kurs ekonomiczny bo marzy nam się posada menadżera?

 

Uczmy  KONKRETÓW, które przyniosą  wymierne korzyści w życiu.

 

1.
Żyjemy w XXI  wieku - technologia wkracza w każdą dziedzinę naszego życia, jest nam potrzebna i a czasami już niezbędna, warto znać ją najlepiej umieć z nią rozmawiać.
2.
Programowanie może być dla każdego – najważniejsze aby dobrze rozpocząć, wiele osób nigdy nie myślało o programowaniu , bało się lub nie miało okazji spróbować czegoś więcej niż szybkie przerobienie materiału w szkole. Pokażemy iż kariera programisty jest w zasięgu ręki.
3.
Praca i zarobki - od dawna mówi się iż przedmioty ścisłe i studia techniczne to podstawa dla gospodarki kraju, jeśli nie chcemy w przyszłości zasilić szeregów ludzi bezrobotnych zdobywajmy kompetencje, które są potrzebne na rynku, przykład: codziennie ponad 2000 ofert pracy
4.
Szybkie efekty naszej nauki – uczymy się i tworzymy nowe rzeczy, nawet gdy coś zapominamy to wiemy gdzie szukać i możemy, to nie jest „sprawdzian naszej pamięci”, bo liczy się efekt, a my tworzymy, tworzymy.

Już nastolatek może siedząc w domy przy własnym komputerze
tworzyć i sprzedawać swoje projekty.

 

5.

Rozwijanie dodatkowych umiejętności

 

  • analityczne myślenie – przewidujemy, obmyślamy możliwe schematy, sprawdzamy, poprawiamy. Budzi się w nasz zacięcie, chcemy rozwiazać dany problem
  • umiejętności matematyczne – pierwsi informatycy byli matematykami, dzięki programowaniu wiemy gdzie możemy wykrozystać narze umiejętności matematyczne i dlaczego warto uczyć się matematyki.
  • umiejętności językowe język angielski, niemiecki, francuski. Większość dokumentacji i informacji w internecie została przygotowana w języku angielskim, programista kilkanaście godzin tygodniowo spędza czytając teksty anglojęzyczne. Wiele osób kończy szkoły językowe, studia lingwistyczne, pobiera nie zliczoną ilość korepetycji a koniec końców podejmuje pracę w której znajomość języka przydaje się okazjonalnie. Programista pracuje z językiem, nie zapomina, potrzebuje go i wykorzystuje.
6.
 Jako programiści pewnych rzeczy nie potrafimy opisać językiem naturalnym, musimy usiąść przy komputerze i pokazać działanie.

 

Podsumowania:

Doświadczony programista, pracujący codziennie przy projektach informatycznych pokaże i nauczy:

  • dlaczego warto uczyć się programowania
  • jak uczyć się programowania
  • gdzie i jak wykorzystać zdobytą wiedzę.

 

Sprawdź szczegółowy terminarz zajęć

 

Kontakt

Jeżeli chcesz zapisać się na nasz kurs lub dowiedzieć się więcej szczegółów na temat jednego z nich zachęcamy do kontaktu.

info@mistrzowie-programowania.pl

691835684

Fromularz kontaktowy